شرکت توسعه برق و انرژی سپهر(سهامی عام)

ضرورت جلب مشاركت بخش خصوصی در چارچوب قوانین و مقررات

تاریخ درج خبر: 30 بهمن ماه سال 1398

مدیر دفتر برنامه‌ریزی فنی و براورد بار شرکت برق منطقه‌ای تهران بر ضرورت جلب مشاركت بخش خصوصی در راستای اجرای پروژهای شرکت و در چارچوب قوانین و مقررات تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری برق منطقه‌ای تهران(تابش)، مدیر دفتر برنامه‌ریزی فنی و براورد بار در گفتگو با تيم خبري دفتر روابط عمومي، در تشریح عملکرد این دفتر طی سال گذشته و برنامه‌های آینده آن با تاکید بر ضرورت همکاری با بخش خصوصی در راستای اجرای پروژه‌ای شرکت و در چارچوب قوانین و مقررات، افزایش همکاری با این بخش را جز مهمترين برنامه‌هاي دفتر متبوع خود ذكر كرد و اظهار داشت: ۱۶ پروژه فوق توزیع و انتقال را با مشارکت بخش خصوصی به انجام خواهیم رساند که بخش قابل توجهی از نیاز شبکه برق تحت پوشش شرکت را دراستان‌های تهران، قم و البرز پاسخگو خواهد بود.

جعفرزاده با اشاره به همکاری با بخش خصوصی در اجرای پروژه‌هایی چون کلیدخانه 400 کیلوولت نیروگاه پرند، پست یا کلید خانه 400 کیلوولت ذوب گستر قم، توسعه بخش 230 کیلوولت پالایشگاه ری گازی و افزایش ظرفیت ترانس سوم پست شمس آباد ابراز امیدواری کرد، با مشارکت و همکاری همه جانبه بخش خصوصی بتوانیم شرایط بهتری در صنعت برق به ویژه برق منطقه‌ای تهران داشته باشیم.

این گزارش ادامه می دهد: وی با تشریح اقدامات انجام شده در مورد رویت پذیری اطلاعات پست‌های محدوده تحت پوشش شرکت برق منطقه‌ای تهران عنوان داشت: بیش از ۵۰ درصد پست‌های انتقال و فوق توزیع شرکت درحال حاضر قابل رویت هستند و در صورت فراهم بودن شرایط تا پایان سال آینده بقیه پست‌ها نیز رویت پذیر خواهند شد . گفتنی است: مدیر دفتر برنامه‌ریزی فنی و براورد بار در بخش دیگر این نشست به تشريح ساختار دفتر برنامه‌ریزی فنی و براورد بار و وظايف گروه‌هاي طراحی شبکه و مطالعات سیستم، برنامه‌ریزی شبکه فیبر نوری و دیسپاچینگ، مطالعات بار و کنترل پروژه پرداخت

منبع: شرکت برق منطقه ای تهران

بالا