شرکت توسعه برق و انرژی سپهر(سهامی عام)

قطعی یک دقیقه‌ای برق در خوزستان حرام است

تاریخ درج خبر: 19 مرداد ماه سال 1399

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه قطعی یک دقیقه‌ای برق هم در خوزستان حرام است، گفت: دولت باید در اسرع وقت تکلیف قطعی برق در استان خوزستان را روشن کند زیرا این امر سزاوار نیست که مردم در گرمایی بیش از حد، جنوب کشور بدون برق روزگار بگذرانند.

به گزارش برق نیوز، محمد مولوی ، گفت: دولت باید در اسرع وقت تکلیف قطعی برق در استان خوزستان را روشن کند، زیرا این امر سزاوار نیست که مردم در گرمایی بیش از حد، جنوب کشور بدون برق روز گار بگذرانند.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه برق جز نیاز‌های اضطراری مردم خوزستان است تصریح کرد: گرما هوای به حدی است که نمی‌توان بدون داشتن نعمت برق با این شرایط سازگاری داشت.

وی ادامه داد: مردمی که در ۸ سال دفاع مقدس جانفشانی کردن به صلاح نیست، برای تامین نیاز‌های اولیه از جمله برق با مشکلات عدیده‌ای روبرو شوند و این در حالی است که در بخش هزینه‌ها نیز بویژه در فصل گرما می‌بایست رویکرد وِیژه‌ای برای استان خوزستان اتخاذ کرد.

ملوی افزود: اگر حتی یک روز پالایشگاه آبادان تعطیل شود، بطور حتم سوخت ۱/۴ خودرو‌های کشور با مشکل روبرومی شود و از همین رو باید فکر اساسی برای رفع معضل تعطیلی برق در خوزستان کرد.

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بابیان اینکه قطعی یک دقیقه‌ای برق در خوزستان حرام است یادآورشد: خوزستان منبع انرژی کشور است بنابراین قطعی برق در خوزستان به هیچ وجه ممکن سزاوار نیست.

بالا